Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Konopnickiej w Sędziszowie Małopolskim

Nabór 2019

Kolejny etap rekrutacji !!!! 

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 10/2019 Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2019/2020 do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Sędziszów Małopolski:

  • od 24 kwietnia do 26 kwietnia  2019 r. (do godz. 15:00)  - złożenie w przedszkolu/ w szkole pierwszego wyboru podpisanego wniosku o przyjęcie oraz dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.

 

 

W celu zapisania dziecka do szkoły obwodowej Rodzice wypełniają i składają do dyrektora „zgłoszenie do szkoły obwodowej”. Rodzice mogą zrobić to na dwa sposoby:

  • elektronicznie: na stronie https://nabor.pcss.pl – wypełniają w systemie informatycznym zgłoszenie o przyjęcie dziecka, drukują go i po podpisaniu składają w szkole obwodowej – samo wypełnienie zgłoszenia w Internecie nie wystarcza!
  • ręcznie: formularze dostępne na stronie https://nabor.pcss.pl w zakładce dokumenty lub w sekretariacie szkoły podstawowej – wypełniają ręcznie zgłoszenie o przyjęcie dziecka i po podpisaniu składają w szkole obwodowej.

Rekrutację kandydatów spoza obwodu prowadzi się na wolne miejsca na „wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej” Rodziców złożony do dyrektora najbardziej preferowanej szkoły (wpisanej we wniosku na I miejscu) tzw. szkoły pierwszego wyboru. Rodzice mogą wskazać na wniosku maksymalnie trzy szkoły.

W celu zapisania dziecka do szkoły spoza obwodu rodzice wypełniają i składają do dyrektora „wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej” wraz z kompletem załączników potwierdzających spełnianie kryteriów. Rodzice mogą zrobić to na dwa sposoby:

  • elektronicznie: na stronie https://nabor.pcss.pl/sedziszowmalopolski/ – wypełniają w systemie informatycznym wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej, drukują go i po podpisaniu składają u dyrektora szkoły pierwszego wyboru – samo wypełnienie wniosku w Internecie nie wystarcza!
  • ręcznie: formularze dostępne na stronie https://nabor.pcss.pl/sedziszowmalopolski/ lub w sekretariacie szkoły podstawowej – wypełniają ręcznie wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej i po podpisaniu składają go w szkole pierwszego wyboru.

INFORMATOR DOTYCZĄCY WYPEŁNIANIA ZGŁOSZENIA/WNIOSKU 

1. WPISZ W WYSZUKIWARCE ADRES STRONY: https://nabor.pcss.pl/sedziszowmalopolski/szkolapodstawowa

2. WYBIERZ NAZWĘ SZKOŁY DO KTÓREJ DO KLASY I SKŁADANE JEST ZGŁOSZENIE/WNIOSEK O PRZYJĘCIE

3. Z GÓRNEGO PASKA WYBIERZ ZAKŁADKĘ: „WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE/WNIOSEK” 

4. WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ W SYSTEMIE (UZUPEŁNIJ DANE DZIECKA, TYP, ZAKOŃCZ)

5. PO NACIŚNIĘCIU PRZYCISKU „ZAPISZ” DANE ZOSTANĄ ZAPISANE W SYSTEMIE. ZOSTANIE NASTĘPNIE WYGENEROWANY DOKUMENT W FORMACIE PDF, KTÓRY NALEŻY POBRAĆ Z SYSTEMU, WYDRUKOWAĆ, PODPISAĆ I ZŁOŻYĆ W PLACÓWCE

SYSTEM AUTOMATYCZNIE GENERUJE IDENTYFIKATOR I HASŁO KTÓRE NALEŻY SOBIE ZAPISAĆ (BĘDZIE POTRZEBNE DO NASTĘPNEGO LOGOWANIA)

 

 

 

 

 


Dyrektor Szkoły Podstawowej 

nr 5 im. Marii Konopnickiej
 w Sędziszowie Małopolskim informuje:

Kolejny etap rekrutacji !!!

 

Zarządzeniem Nr 9/2019 BURMISTRZA SĘDZISZOWA MAŁOPOLSKIEGO z dnia 28 stycznia 2019 r. następnym etapem rekrutacji jest złożenie w dniach od 25 marca 2019 r. do 29 marca 2019 r. (do godziny 15.00) przez Rodziców dzieci  PISEMNEGO  Potwierdzenie woli zapisu dziecka, do przedszkola oraz do klasy I.

 

Dokument jest dostępny w sekretariacie lub do pobrania poniżej:

Potwierdzenie

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny